TV Podhale
facebook
5.29
5.24
5.55
5.44

Aktualności

31 styczeń 2012, WtorekWiekopomna Chwila

31.01.2012 będzie wielkim dniem dla naszej firmy. To dziś udało nam się pozbyć, po ponad 12 latach, starego, zdezelowanego samochodu marki FIAT Cinquecento, którego właściciel najpierw zostawił go "tylko na parę dni" na naszym parkingu a potem zapomniał się po niego zgłosić.

25 styczeń 2012, ŚrodaPromocja Mini Morris Countryman

Zapraszamy na jazdę testową samochodem Mini Morris Countryman. W dniach 26-29 stycznia będzie można spróbować swoich sił w Białce Tatrzańskiej w ekstremalnej jeździe testowej tym terenowym cudem. Bądź co bądź ten samochód wygrał tegoroczny Dakar...

10 grudzień 2011, SobotaPonowne Otwarcie stało się faktem !!!

Ponowne Otwarcie stało się faktem !!! Dziękujemy Szanownym Klientom za zainteresowanie naszym sklepem Delikatesy!!

3 grudzień 2011, SobotaNowe otwarcie Delikatesów !!!

Zapraszamy serdecznie naszych Klientów na OTWARCIE NASZEGO SKLEPU DELIKATESY POD FIRMĄ HITPOL !!!

15 wrzesień 2011, CzwartekZłote Certyfikaty Rzetelności przyznane !

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że nasza firma otrzymała wczoraj tj. 14.09.2011 Złoty Certyfikat Rzetelności. Nagroda ta przyznawana jest najbardziej solidnym firmom, uczestnikom programu Rzetelna Firma, po długim procesie weryfikacji.

20 czerwiec 2011, PoniedziekWIELKI SUKCES FIRMY NA OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MECHANIK ROKU 2011 !!!

Wielkim sukcesem dla naszej firmy okazała się kolejna edycja Mechanika Roku - imprezy organizowanej przez firmę Fota S.A. przy wsparciu takich firm jak Castrol, ATE, Febi, Bosch, Mann Filter. Kierownik warsztatu - Pan Mariusz Szewczyk dokonał czegoś niemożliwego - stanął na podium po raz trzeci z rzędu.

31 marzec 2011, CzwartekNowe urządzenie do regulacji geometrii kół !!!

Z ogromną satysfakcją zawiadamiamy Szanownych Klientów, że firma nasza zakupiła najnowocześniejsze na rynku urządzenie do ustawiania geometrii kół samochodowych renomowanej firmy HUNTER.

23 marzec 2011, ŚrodaUczniowie i wychowawca z Jobelmann Schule Berufsbildende Schulen I ponownie u nas

To już chyba staje się tradycją... i dobrze. Podobnie jak rok temu firmę naszą odwiedzili wychowankowie i nauczyciel z niemieckiej szkoły - Jobelmann Schule Berufsbildende Schulen I Stade.

16 wrzesień 2010, CzwartekMoto Service głównym sponsorem KS Szarotka Nowy Targ !!!

W Hotelu Ruczaj doszło do historycznego wydarzenia. Po raz pierwszy w Nowym Targu, przy fleszach aparatów fotograficznych i w obecności dziennikarzy, podpisano umowę sponsorską. Tym samym wielokrotny mistrz Polski w unihokeju już oficjalnie nazywa się "KS WORWA Szarotka Nowy Targ". Cieszymy się, że udało się nawiązać współpracę z tak znanym i utytułowanym klubem jakim jest Szarotka. Liczymy na obustronne korzyści oraz przede wszystkim na kolejne sportowe sukcesy nowotarskich unihokeistów.

30 sierpień 2010, PoniedziekKolejny sukces firmy w ogólnopolskim konkursie Mechanik Roku 2010

Wielkim sukcesem dla naszej firmy okazała się tegoroczna edycja Mechanika Roku 2010 organizowana przez firmę Fota S.A. Kierownik warsztatu na ul. Szaflarskiej - Pan Mariusz Szawczyk dokonał czegoś prawie niemożliwego - drugi raz stanął na podium. Rok wcześniej było to drugie, taraz jest również dobre, trzecie miejsce.

Strona 6 z 7‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 | następne ›
Osób online: 2